> PRACA > Radom

Specjalista ds. floty samochodowej – kierowca w Radom, Mazowieckie sprżedam

Opis ogłoszenia:

Zakres obowiązków: sprawowanie opieki nad samochodami służbowymi firmy, nadzór nad przeglądami gwarancyjnymi, serwisowymi, technicznymi, wymianą oleju i elementów eksploatacyjnych, współpraca z warsztatami mechanicznymi w zakresie serwisowania floty pojazdów firmowych, nadzór nad oponami – terminowość wymiany opon sezonowych, sporządzanie zamówień na nowe opony zgodnie z zapotrzebowaniem, ocena zużycia opon i rekomendacje co do ich dalszego użytkowania, przygotowanie przedsprzedażowe pojazdów, dowożenie odzieży czystej do Klientów, rozkładanie poszczególnych sztuk odzieży czystej do skrytek zgodnie z opisem na etykiecie, odbiór odzieży brudnej od Klientów do prania. Wymagana: wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe), prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów o różnych gabarytach. dobra znajomość́ pakietu MS Office, samodzielność, umiejętność organizacji pracy, motywacja do osiąganie założonych celów, umiejętność planowania i harmonogramowania pracy oraz tworzenia analiz i raportów, znajomość zagadnień związanych z ubezpieczeniami komunikacyjnymi i likwidacją szkód, znajomość rynku motoryzacyjnego, warsztatów i serwisów, dostawców części, obowiązkowość, sumienność i dyspozycyjność. Oferujemy: długotrwałą współpracę, atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa premia kwartalna, pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy, interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, szereg ciekawych i różnorodnych zadać.

Detale ogłoszenia: Specjalista ds. floty samochodowej – kierowca
Sprzedawca: CRL Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Radom
Kategoria:PRACA
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
 Edytuj