> PRACA > Radom

Kierownik Rejonu w Radom, Mazowieckie sprżedam

Twoje zadania: realizacja strategii firmy i założonych parametrów sprzedaży wsparcie Franczyzobiorców w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej w sklepie Żabka odpowiedzialność za przestrzeganie procedur i standardów w podległym obszarze sprzedaży raportowanie efektywności realizowanych zadań Oczekujemy od Ciebie: znajomości branży FMCG umiejętności budowania partnerskich i trwałych relacji z Franczyzobiorcami wiedzy z zakresu technik sprzedaży efektywności biznesowej i własnej nastawienia na cel i wyniki gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej Oferujemy: umowę współpracy na czas nieokreślony pakiet szkoleń wdrożeniowych atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze premia niezbędne narzędzia pracy perspektywę rozwoju zawodowego podczas współpracy z firmą o ugruntowanej pozycji w branży FMCG wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)

Detale ogłoszenia: Kierownik Rejonu
Sprzedawca: Żabka Polska S.A.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Radom